Výsledky 21. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

best_manager_gold
MANAŽER ROKU Ing. Karel Žďárský Farmet a.s.
MANAŽERKA ROKU Ing. Jaroslava Valová SIKO KOUPELNY a.s.
  TOP 10: (řazeno dle abecedy)
Jméno Firma
MUDr. Jiří Froněk, Ph.D., FRCS Institut klinické a experimentální medicíny
Ing. Dan Jiránek Statutární město Kladno
Ing. Zdeněk Kubiska ZZN Pelhřimov a.s.
Ing. Miroslav Lukšík, CSc. Pozemní stavitelství Zlín a.s.
JUDr. Hana Machačová Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
PhDr. Libuše Šmuclerová Ringier Axel Springer CZ, a.s.
Ing. Miloslav Šváb ZVVZ – Enven Engineering, a.s.
Ing. Jaroslava Valová SIKO KOUPELNY a.s.
Ing. Ladislav Verner SOMA spol. s r.o.
Ing. Karel Žďárský Farmet a.s.
  Mladý manažerský talent, Vynikající manažer malé a střední firmy, Síň slávy, O nejlepší studentskou esej:
MLADÝ Manažerský talent do 35 let Ing. Aleš Gothard Metrostav a.s.
Vynikající manažer malé firmy do 50 zaměstnanců Ing. René Kocourek WOLF SYSTÉM spol. s r.o.
Vynikající manažer STŘEDNÍ firmy do 250 zaměstnanců Ing. Karel Žďárský Farmet a.s.
SÍŇ SLÁVY Ing. Zdeněk Liška SPČR
O NEJLEPŠÍ STUDENTSKOU ESEJ Eva Lisoňová VŠB – TU Ostrava
O NEJLEPŠÍ STUDENTSKOU ESEJ Jana Pastorčáková VŠB – TU Ostrava
O NEJLEPŠÍ STUDENTSKOU ESEJ Markéta Řepová VŠB – TU Ostrava
  Manažeři odvětví:
Odvětví Jméno Firma
1. ZEMĚDĚLSTVÍ Ing. Stanislav Jaša Zemědělské družstvo Budišov
2. VÝROBA A ZPRACOVÁNÍ ZEMĚDĚLSKÝCH PRODUKTŮ Ing. Zdeněk Kubiska ZZN Pelhřimov a.s.
3. GASTRONOMIE Ing. Josef Vávra Rodinný pivovar BERNARD a.s.
4. VÝROBA A ZPRACOVÁNÍ TEXTILU, ODĚVŮ A KŮŽE Miroslav Šrédl STYL PLZEŇ, výrobní družstvo invalidů
5. ZPRACOVÁNÍ DŘEVA A VÝROBA NÁBYTKU Ing. Martin Pavliš Mias OC spol. s r.o.
6. CHEMICKÝ A FARMACEUTICKÝ PRŮMYSL Mgr. Jan Duspěva ČEPRO, a.s.
7. SKLÁŘSTVÍ A VÝROBA NEKOVOVÝCH VÝROBKŮ Ing. Miroslav Bruk, MBA VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
8. VÝROBA KOVŮ, HUTNÍCH A KOVODĚLNÝCH VÝROBKŮ Ing. Emil Beber KOVOBEL, výrobní družstvo
9. VÝROBA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ Ing. Ladislav Verner SOMA spol. s r.o.
10. DODÁVKY PRO ENERGETICKÉ CELKY Ing. Miloslav Šváb ZVVZ – Enven Engineering, a.s.
11. VÝROBA PŘÍSTROJŮ A ZAŘÍZENÍ Gerald Rausnitz Meopta – optika, s.r.o.
12. VÝROBA A SLUŽBY PRO DOPRAVU Ing. Karel Feix Kapsch Telematic Services spol. s r.o.
13. VÝROBA A SLUŽBY PRO STAVEBNICTVÍ Ing. Miroslav Lukšík, CSc. Pozemní stavitelství Zlín a.s.
14. OBCHOD Ing. Jaroslava Valová SIKO KOUPELNY a.s.
15. POJIŠŤOVNICTVÍ JUDr. Hana Machačová Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
16. ZPRACOVÁNÍ DAT A SOUVISEJÍCÍ ČINNOSTI Mgr. Ing. Zbyněk Hodic GMC Software Technology s.r.o.
17. VEŘEJNÁ SPRÁVA Ing. Dan Jiránek Statutární město Kladno
18. ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ MUDr. Jiří Froněk, Ph.D., FRCS Institut klinické a experimentální medicíny
19. ZDRAVOTNICKÉ A SOCIÁLNÍ SLUŽBY Ing. Josef Hendrych, MBA Rehabilitační ústav Kladruby
20. SLUŽBY PRO VEŘEJNOST PhDr. Libuše Šmuclerová Ringier Axel Springer CZ, a.s.
21. SLUŽBY PRO PODNIKATELE Ing. Aleš Graf, MBA CENTROPOL ENERGY, a.s.
22. SLUŽBY PRO ZEMĚDĚLSTVÍ Ing. Karel Žďárský Farmet a.s.